foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

PODSUMOWANIE SEZONU 2011

W dniu 16 grudnia 2011r. jak co roku odbyło się spotkanie integracyjne klubu, którego pierwszą częścią było Walne Zebranie członków klubu. Ustalono kilka bardzo istotnych spraw związanych z dalszą działalnoscią klubu, oraz inicjatyw których podejmiemy się w przyszłym roku. Wybraliśmy między innymi kurtki, które będą znakiem rozpoznawczym naszego klubu. O innych ustaleniach i inicjatywach będziemy informować na bieżąco, na razie pozostaną małą tajemnicą :). Podczas drugiej części spotkania wyświetlone zostały dwa filmy. Pierwszy przygotowany przez Macieja Frankiewicza, dokumentujący i upamiętniający start naszych biegaczy w 12 Maratonie Poznańskim. Był to szczególny maraton dla kilku z naszych zawodników, ponieważ biegli po raz pierwszy na takim dystansie, film doskonale przygotowany i zmontowany przez Maćka to wspaniała pamiątka dla wszystkich. Drugi z filmów to montaż zdjęciowy z muzyką pod tytułem "Grupa Malbork w Obiektywie 2011", przygotowany przez Marka Mroza. Film ten ukazuje nie tylko starty naszych zawodników na przestrzeni roku. Ukazuje również pasję, radość biegania, wzajemną pomoc i jedność Grupy Malbork. Nadchodzący rok to również kilka zmian na stronie, które zostaną wprowadzone w pierwszy dzień nowego roku. Ze Sportowym Pozdrowieniem - Grupa Malbork.

 

WIĘCEJ...

LUBAWSKA DYCHA

28 sierpnia 2011 w Lubawie Jarosław Folta i Zenon Kaszubowski wystartowali w biegu ulicznym na dystansie 10 km. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Foto. Marek Mróz

Zawodnicy mieli do pokonania dwie pięcio kilometrowe pętle. W zawodach podczas biegów dla dzieci wystartował również Paweł Folta, który zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.

WIĘCEJ...

 VII PÓŁMARATON JURAJSKI - RUDAWA

W niedzielę 12 czerwca 2011r. w Rudawie k/Krakowa z dystansem półmaratonu zmierzyli się, Wioletta Jedynak i Dariusz Protas. Wraz z naszymi reprezentantami na trasę wyruszył Krzysztof Szachna, jeden ze zdobywców maratońskiej korony siedmiu kontynentów.

foto. Dariusz Protas

Uzyskania dobrych wyników i ukończenia półmaratonu gratulował naszym Henryk Szost zwycięzca tego półmaratonu, czołowy maratończyk w naszym kraju, przekazując również pozdrowienia dla całej Grupy Malbork.

WIĘCEJ...

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem