foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

foto: Bartosz Jeromin

15 czerwca zadebiutowała kolejna impreza organizowana przez Klub Biegacza Grupa Malbork. Tym razem był to PIKNIK BIEGOWY. Celem tego wydarzenia była przede wszystkim integracja wszystkich miłośników biegania i Nordic Walking.

Na polanę na Węgrach zjechały całe rodziny wraz z dziećmi, by wspólnie bawić się na świeżym powietrzu. Odwiedzili nas przyjaciele z zaprzyjaźnionych klubów biegowych i osoby niezrzeszone. Głównym punktem imprezy był bieg rozgrywany na dystansie 5 i 10km oraz marsz Nordic Walking. Równo o godz. 12:00 zawodnicy ruszyli na wcześniej przygotowaną i oznaczoną trasę na której czekali na nich nasi wolontariusze zabezpieczając  napoje oraz kierując biegaczy w odpowiednim kierunku. Jako pierwsi na mecie pojawili się wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, natomiast najlepsi na 10km okazali się: Ryszard Cebula, Bartosz Mazerski, oraz Zenon Kaszubowski.

Najlepsi sportowcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharkami, natomiast wszyscy uczestnicy biegu i marszu otrzymali dyplomy i medale wykonane ręcznie z drewnianych krążków przez naszych utalentowanych kolegów z klubu.Po zakończeniu rywalizacji sportowej uczestnicy mogli oddać się przyjemności chłodnego prysznica w naszej prowizorycznej, acz pomysłowej przenośnej łazience.

 

WIĘCEJ...

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem