foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

co tam robimy, co ćwiczymy ???  ... kliknij fotkę, a wskoczysz do galerii z sali  :-)

 

W okresie grudzień 2016 - marzec 2017 wprowadziliśmy dodatkowy cykl spotkań treningowych na krytej bieżni lekkoatletycznej. Zima jest doskonałym czasem by podszlifować formę i popracować nad tymi częściami ciała, o których tak naprawdę zapominamy podczas codziennych treningów biegowych. Zajęcia przewidziane są przede wszystkim dla biegaczy oraz osób chcących poprawić gibkość, siłę i zakres ruchu w stawach. Rozpoczynamy od rozgrzewki wszystkich partii ciała.  Następnie przechodzimy do ćwiczeń właściwych. Trening techniczny z płotkami lekkoatletycznymi, trening obwodowy, elementy crossfit'u oraz joga to wszystko będziemy doskonalić podczas naszych cotygodniowych spotkań. Kończymy szeregiem ćwiczeń wzmacniających, rozciągających i relaksacyjnych. Treningi funkcjonalne (ogólnorozwojowe) zwiększają zakres ruchu w stawach, w dużym stopniu wpływają na wzmocnienie mięśni, więzadeł i stawów, poprawiają zwinność oraz koordynację ruchową. Są świetnym przygotowaniem do startów w zawodach biegowych, Nordic Walking oraz innych dyscyplin sportowych.

W każdą środę punktualnie o 19:00 godzinna "ORKA" na sali. Bloki treningowe podzieliliśmy tak by nie było nudno i łatwo. System miesięczny wygląda następująco: Płotki - Obwód/crossfit - Joga - Obwód/crossfit itd. Zajęcia prowadzą członkowie Grupy Malbork

Sala jest dostępna dla wszystkich chcących potrenować wspólnie z ekipą GM - odpłatność 30 PLN za miesiąc lub 10 PLN za wejście na jeden trening. Miła atmosfera, sporo pozytywnej energii a przy okazji niezły wycisk. Można przyjść z dzieciakami, na pewno z chęcią poćwiczą razem z rodzicami. Serdecznie zapraszamy.

Wraz z nastaniem jesiennej aury pogodowej rozpoczęliśmy zajęcia funkcjonalne, włączając w trening zadania ogólnorozwojowe ukierunkowane na poprawę sprawności ogólnej. Zajęcia prowadzimy korzystając dzięki uprzejmości Dyrekcji z sali Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Malborku. W ramach naszych zajęć "zaopiekowaliśmy" się adeptami biegania i wkręcamy ich w ten mega pozytywny nałóg. Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszych zajęć na sali sportowej.

Foto. Samowyzwalacz :)

W związku z nastaniem pory jesienno - zimowej rozpoczęliśmy zajęcia ogólnorozwojowe dla wszystkich chętnych, które odbywać się będą w każdą środę tygodnia. Pierwszy wspólny trening odbył się 14 listopada 2012r. na sali sportowej Zespołu Szkół Ponad Gimnazjanych na Piaskach. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 20:00 wspólną rozgrzewką biegową i ćwiczeniami rozciągającymi. Główną część zajęć poświęcamy na ćwiczenia wszechstronnie kształtujące sprawność ogólną, stabilizację i gibkość.


INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem