foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

29 grudnia 2018 po raz dziewiąty odbył się Bieg Sylwestrowy z Grupą Malbork. W tym roku podobnie jak w ubiegłym Bieg Sylwestrowy był imprezą charytatywną. Dla przypomnienia w 2017 zbieraliśmy fundusze na pomoc w leczeniu Szymka Mazurczaka, w tym roku dla 6-letniej Hani Pufal, która walczy z białaczką. Tą pozytywną energię, jaką niosą uczestnicy warto wykorzystać i przekuć w realną pomoc dla innych, szczególnie dla tych najmłodszych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z życiem. Warto pomagać. Zapraszam do relacji z imprezy....

WIĘCEJ ...

1. Cel imprezy:
1. Popularyzacja i upowszechnianie biegania oraz nordic walking , jako najprostszej formy aktywności ruchowej,.
2. Propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród lokalnej społeczności,
3. Realizacja celów statutowych Klubu Biegacza Grupa Malbork,
4. Integracja lokalnego środowiska biegowego i nordic walking,
5. Zakończenie sezonu biegowego 2018 "na wesoło",
6. Pomoc w zbiórce funduszy na leczenie Hani Pufal

2. Organizator:
Klub Biegacza Grupa Malbork
Widokowa 1, 82-200 Malbork
NIP: 5792230295, REGON: 221150518
NR KONTA: BANK BGŻ w MALBORKU 12 2030 0045 1110 0000 0377 1540
strona Organizatora: www.grupamalbork.pl
mail Organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WIĘCEJ ...

FOTO: Rafał Łakomy - Fotografia Kreatywna

Foto. Marek Mróz

Po raz piaty w Malborku odbył się zorganizowany przez nasz Klub Bieg Sylwestrowy. Imprezę planujemy zawsze w ostatnią niedzielę roku startując towarzysko w biegowo-treningowym tempie bez rywalizacji na dystansie ok. 5 km. Tym razem przypadło na 28 grudnia 2014. W tym roku w naszej zabawie udział wzięło prawie 100 osób z naszego miasta, ale również naszych przyjaciół z Tczewa, Elbląga, Grudziądza, Sztumu, Nowego Stawu i okolic. Również sporo osób zareagowało na nasz apel o przebranie się na bieg :) Mieliśmy okazję spotkać stado Reniferów, kilka Krówek, Mumię, Robina, Zochę, Czarownicę, dwie Pielęgniarki, Dresiarza, Boksera wagi ultra piórkowej, Ducha Urlicha, Biedronkę i wiele innych Mega wesołych osób :))) Atmosfera była świetna, załatwiliśmy nawet śnieg..

WIĘCEJ...

Foto. Rafał Łakomy

Foto. Anna Frankiewicz

W dniu 29 grudnia 2013r. oficjalnie jako Klub Biegacza Grupa Malbork po raz czwarty zorganizowaliśmy Bieg Sylwestrowy z Grupą Malbork. Frekwencja dopisała, na wspólne potruchtanie stawiło się prawie 100 osób z naszego miasta oraz z Gdyni, Elbląga, Tczewa i Sztumu. Zapraszamy za rok :)

 

     

Foto. Rafał Łakomy - www.fotografiakreatywna.pl

Zgodnie z naszą klubową tradycją 30 grudnia 2012 zorganizowaliśmy biegowe spotkanie sylwestrowe z Grupą Malbork. Pierwsza z sylwestrowych imprez integracyjnych miała miejsce już w 2009 roku, kiedy to spotkaliśmy się w 6 osób postanowiliśmy corocznie wspólnie na biegowo żegnać stary rok. W roku 2010 spotkaliśmy się już w większym gronie kilkunastu osób już oficjalnie jako Klub Biegacza Grupa Malbork, a rok temu wspólnie z nami w imprezie udział wzięło 48 osób. Byli to nie tylko członkowie naszego klubu ale również niezrzeszeni biegacze i pasjonaci tego sportu z Malborka i okolic. W tym roku postanowiliśmy ponownie zachęcić wszystkich do aktywnego spędzenia wolnego czasu i wspólnego integracyjnego spotkania na wspólnym biegu i toastu za nowy rok 2013.

WIĘCEJ...

Jak co roku członkowie Grupy Malbork, Sympatycy Klubu, Przyjaciele i Pasjonaci biegania spotkali się 31 grudnia aby na biegowo pożegnać 2011 rok. W roku 2009 było nas 6 osób, rok później na bieg stawiło się 15 biegaczy, dziś spotkało się nas w sumie 39 osób. Rozpoczęliśmy o godzinie 10:00 na Stadionie Malborskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wspólnie przebiegliśmy z OSiRu przez osiedle piaski, centrum Malborka i okolice Zamku Krzyżackiego w rekreacyjnym tempie ok. 30 min, po czym powróciliśmy na OSiR. Na miejscu na wszystkich czekała gorąca herbata, poczęstunek, toast za nadchodzący rok 2012 i jak zawsze lampka szampana. Tego dnia jeden z biegaczy zapoczątkował również tradycję "morsowania" w naszym klubie.

Foto. Anna Frankiewicz, Jarosław Marks, Zenon Kaszubowski, Marek Mróz

ZDJĘCIE JEST LINKIEM DO GALERII FOTO

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem