foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

Prawdą jest drogi czytelniku, że fotografia to "magia", która w kadrze zatrzymuje czas. Nawet po wielu, wielu latach możesz otworzyć album i powrócić do chwili utrwalonej na zdjęciu... Możesz przenieść się wprost na start zawodów, w których wybiegałeś "życiówkę", do miejsca gdzie zadebiutowałeś pokonując swoje pierwsze kilometry, do czasu gdzie walczyłeś z własnymi słabościami błądząc gdzieś w górach lub mijając kolejny kilometr na asfalcie.

Każdy z nas wie, że wszystkie wspomnienia są chwilowe, z biegiem lat stają się bledsze i ulotne, pokrywają się patyną zapomnienia. Każda wspólna impreza, każde spotkanie na biegowym szlaku warte jest zachowania. Elektroniczne archiwa dają nam możliwość nieograniczonego magazynowania wspomnień. Wszystkie momenty naszej biegowej przygody, całej historii Grupy Malbork w bardzo przystępny sposób skatalogowaliśmy na stronie Klubu. Każdy sezon startowy oddzielnie, każde wydarzenie w osobnej galerii. Wszystko to by móc szybko i wygodnie powrócić do dnia z przeszłości.

W dziale tym oprócz fotografii można znaleźć sporo filmów z wypadów na różne zawody, z imprez które mieliśmy okazję organizować, z treningów i eventów. Praktycznie od samego początku ktoś zawsze biegał z aparatem lub kamerą rejestrując naszą biegową pasję.

Serdecznie zapraszamy do podróży w czasie ... od samego początku istnienia Grupy Malbork.

 

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem