foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

W sobotę 25 kwietnia br. odbył się IX Trzebnicki Maraton Rowerowy "Żądło Szerszenia". Jest to impreza otwierająca coroczny cykl Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych. Malbork na tych zawodach reprezentowała trójka zawodników Piotr, Zygmunt i piszący te słowa Łukasz ;)

W tym roku w Trzebnicy organizatorzy przygotowali dwa dystanse, na których mogli rywalizować zawodnicy: MINI 75 km oraz MEGA 150 km. Mimo początku sezonu i jeszcze nie najlepszej formy, postanowiliśmy wystartować na dystansie 150 km. Całkowity limit uczestników maratonu wynosił 800 osób i został wyczerpany w ciągu tygodnia od rozpoczęcia zapisów.

Do Trzebnicy wyjechaliśmy już w czwartek tak, aby mieć czas na regenerację po długiej podróży. Nie do końca się to udało, ponieważ zamiast dzień przed zawodami leżeć z nogami do góry, woleliśmy wykorzystać piękną, słoneczną pogodę i zobaczyć piękny Park Krajobrazowy Doliny Baryczy z perspektywy siodełka. Następnie udaliśmy się, (ale już samochodem) na szybkie zwiedzanie pobliskiego Wrocławia. Wieczorem odebraliśmy w biurze zawodów pakiety startowe, które oprócz numerów na rower zawierały m.in. gadżet w postaci pamiątkowych skarpetek kolarskich.

WIĘCEJ...

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem