foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

PODSUMOWANIE SEZONU 2017 oraz WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KLUBU BIEGACZA GRUPA MALBORK

17.02.2018 w siedzibie KB Nieruchomości odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Klub Biegacza Grupa Malbork oraz podsumowanie sezonu 2017. Na spotkaniu stawiło się 18 członków GM, co pozwoliło na uzyskanie quorum do przegłosowania uchwał na 2018. Spotkanie rozpoczęliśmy od prezentacji merytoryczno-finansowej za cały ubiegły rok, wraz z omówieniem statystyk i osiągnięć sportowo-organizacyjnych naszej ekipy.

Następnie odbyła się seria głosowań nad uchwałami. W związku z rezygnacją Krzysztofa Barcikowskiego z funkcji Prezesa i podania z się całego Zarządu do dymisji przeprowadziliśmy pełne wybory do nowego składu Zarządu na 3 letnią kadencję. Skład nowego Zarządu: Prezes - Maciej Frankiewicz, V-ce Arkadiusz Dylert, Sekretarz - Barbara Sosna, Członek Zarządu - Krzysztof Barcikowski, Członek Zarządu - Agata Banaś, Członek Zarządu - Jacek Kmieć. Kolejna seria głosowań nad uchwałami dotyczącymi składek członkowskich na 2018, składek dla nowych członków, oraz programu dot. koszulek startowych dla nowych członków GM. Te uchwały pozostały bez zmian.

Omówiliśmy również plany organizacyjne GM na sezon 2018.

PROPOZYCJE I PLANY ORGANIZACYJNE NA 2018

 1. Organizacja Parkowej 5 z GM - 16.09.2018
 2. Organizacja Biegu Sylwestrowego - 29.12.2018
 3. Organizacja Wieczorynek od 01.04.-31.10.2018
 4. Organizacja Biegu po Twierdzy Malbork kwiecień / październik
 5. Organizacja Nocny Trail lipiec lub sierpień
 6. Organizacja wyjazdów grupowych - Półmaraton Gdynia,

PROPOZYCJE I PLANY ZAKUPOWE NA 2018

 1. Namiot rozkładany
 2. Małe flagi na podium + Windery na imprezy GM i na punkty kibicowania
 3. Nowe Koszulki Startowe dla członków GM - zakup planowany po zakończeniu Parkowej 5

PROPOZYCJE I PLANY DOTYCZĄCE STRONY WWW

 1. Uaktualnienie i modyfikacja oraz zautomatyzowanie statystyk biegowych
 2. Stworzenie indywidualnych profili zawodnika ze wszystkimi statystykami
 3. Utworzenie szerszego zespołu dbającego o aktualizację informacji dot. bieżących działań GM na stronie www i fanpage GM oraz w mediach.

Po części formalnej przeszliśmy do wręczenia nagród za osiągnięcia sportowe w 2017:

 1. Wysokie miejsca Open i w Kategoriach wiekowych: Agata Barnaś, Monika Kosianowska, Agnieszka Jeromin, Agnieszka Masys, Krzysztof Barcikowski, Maciej Wiśniewski, Jacek Jakusik, Przemysław Ignaszewski
 2. Debiuty Półmaraton/Maraton/Ultra/Triathlon: Agnieszka Masys, Jacek Kmieć, Adam Remlajn, Arkadiusz Dylert, Ryszard Huzar
 3. Inne ważne osiągnięcia: Przemysław Ignaszewski, Maciej Frankiewicz, Joanna Kumkowska i Łukasz Kumkowski, Agata Barnaś i Krzysztof Barnaś, Ryszard Huzar, Łukasz Kumkowski, Krzysztof Barcikowski

Zostały wręczone również podziękowania od Zarządu dla wszystkich członków GM, którzy w znaczący sposób przyczynili się do pomocy i uczestnictwa w organizowanych przez stowarzyszenie imprezach i eventach biegowych.

Nowością był Plebiscyt - "Oskary GM". Cała zabawa polegała na wskazaniu poprzez głosowanie kandydatów do nagrody wśród członków GM. Zwycięzcami z największą liczbą głosów w tegorocznej edycji zostali Agata Barnaś, Monika Kosianowska, Agnieszka Masys, Krzysztof Barcikowski, Arkadiusz Dylert, Krzysztof Barnaś i Maciej Frankiewicz.

Za wszystkie lata pracy na rzecz klubu i działalności na stanowisku Prezesa podziękowaliśmy Krzysztofowi Barcikowskiemu, który działa dalej, jako członek zarządu GM.

... na tym część oficjalna się zakończyła... i rozpoczęła się tradycyjne część nieoficjalna która trwała do późnych godzin nocnych  :)