foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

To już trzeci sezon jak organizujemy Specjalną Wakacyjna Wieczorynkę z Grupą Malbork. 2 lata temu udało nam się przebiec jedną, w ubiegłym roku dwie, a w tym chcemy zrobić trzy. Pierwsza już się odbyła, druga będzie na przełomie lipca i sierpnia, a ostatnia na koniec sierpnia. Oczywiście standardowe Wieczorynki z GM w każdą środę o 19:00 zgodnie ze wcześniejszym rozkładem odbywać się będą bez przerw.

Biegowe rozpoczęcie wakacji udało się wyśmienicie, pogoda słoneczna i upalna, na zbiórce stawiła się spora grupa biegaczy i rowerzystów. Żeby podkręcić atmosferę wykorzystaliśmy megafon... Było nas słychać dużo wcześniej niż widać. Zaciekawienie i pozytywne reakcje wśród mieszkańców wspominamy bardzo miło. Malbork lubi się bawić. Nasz bieg rozpoczęliśmy tradycyjnie pod hotelem Dedal o 19:00, następnie spokojnym tempem przebiegliśmy pod pomnik Króla. Dalej w kierunku przystani i amfiteatru w Parku Miejskim. Park okrążyliśmy trasą naszego biegu który organizujemy we wrześniu - "Parkowa 5" z Grupą Malbork. Po krótkiej przerwie przy amfiteatrze ruszyliśmy na Piaski, potem wiaduktem wróciliśmy na ul. Kościuszki spowrotem pod pomnik Króla.  Trasa ok 8 kilometrów, spokojnym truchtem z przerwami na foto. Na koniec naszej imprezy ... integracja. To ważne by po bieganiu sobie posiedzieć i pogadać. W związku że lato ... imprezę kontynuowaliśmy pod chmurką w Sklepach Cynamonowych. Finałem była loteria gadżetów, które otrzymaliśmy z Urzędu Miasta.  Każdy coś wygrał.

Już w następną środę zapraszamy na kolejną Wieczorynkę zarówno mieszkańców jak i turystów, którzy lubią aktywnie spędzać urlop. Wieczorynki objął patronatem Burmistrz Miasta Malbork pan Marek Charzewski. Fajnie by było jakby nasze wspólne treningi biegowe wpisały się na stałe w kalendarz cyklicznych imprez w mieście. Zawsze to jakaś dodatkowa atrakcja i bodziec by wyjść z domu. Zapraszamy przede wszystkim amatorów, początkujących biegaczy szukających wsparcia i rady. Wpadajcie śmiało... jest naprawdę super atmosfera. Do zobaczenia w najbliższą środę o 19:00 przy hotelu Dedal

... KLIKNIJ JAK CHCESZ OBEJRZEĆ FOTKI Z IMPREZY ... :)

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem