foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

BEZ POMOCY I WSPARCIA WIELU OSÓB, FIRM I INSTYTUCJI NASZA IMPREZA NIE BYŁA BY TAK UDANA !!! TO DZIĘKI NIM MOGLIŚMY TEN DZIEŃ PRZEŻYĆ W TAK WSPANIAŁEJ SPORTOWEJ ATMOSFERZE.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY NASZYM PARTNEROM ZA POMOC W ORGANIZACJI 2. "PARKOWEJ 5" Z GRUPĄ MALBORK.

- Urząd Miasta Malbork - Patronat imprezy - Burmistrz Miasta Malbork - Marek Charzewski
- Muzeum Miasta Malborka
- Muzeum Zamkowe w Malborku
- Malborskie Centrum Kultury i Edukacji
- Centrum Aktywnego Wypoczynku w Malborku
- Radio Malbork - Patronat Medialny
- Gazeta Malborska - Patronat Medialny
- Portal Na Plus - Patronat Medialny
- Dziennik Bałtycki - Patronat Medialny
- Malborskie Centrum Wolontariatu
- Joannici - Z miłości do życia
- Restauracja Jonatan
- Fotografia Kreatywna - Rafał Łakomy, Maciej Troch
- Piekarnia Koszykowa
- Kwiaciarnia Autorska Malbork
- Restauracja McDonald's Malbork
- Księgarenka Hanna Mielczarek
- Browar Gościszewo
- KS Sport
- OSK Latawiec
- Kwiaciarnia Malborska
- Remal sp. z o.o.
- Cukiernia Tradycyjna
- Aktywnie z Dorotą - Mobilny Trener Personalny - Dorota Molasy
- KB NIeruchomości
- Dietanna - Anna Błaszczak
- Lech Free
- Bank Zachodni WBK
- Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku
- Centrum Animacji Sala Zabaw Latawiec
- Cukiernia Niucka
- Mito Studio - Tomasz Ruszkowski
- Towarzystwo Finansowe Maciej Kopij
- Paweł Dziwosz
- Cherry Up - Martyna Rodacka Wiśniewska
- Paula Mi Zrobiła - Paulina Gaweł Cicherska
- Bank Spółdzielczy w Malborku
- Tom Efekt - Tomasz Pańka
- Remmers Polska Sp. z o.o.
- Rusz Się z Beti
- Emma Antyki i Dekoracje
- Cukrownia Malbork - Polski Cukier S.A.
- Kącik z Pomysłem
- Akademia Nauczania
- Aktywnie z Molkami - Crossfit & Fitness
- RECAL - Fundacja na Rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych
- SFORAE - Sport dla wszystkich i środowiska
- Every Can Counts

‼️KOMUNIKAT PARKINGOWY ‼️ :)
Uwaga !!! Parkingi dla wszystkich uczestników imprezy, zawodników i kibiców zlokalizowane są na ul. Parkowej - odcinek drogi szutrowej w kierunku amfiteatru, wzdłuż płoty C.A.W. Prosimy o parkowanie w tym miejscu, a nie na trasie zawodów :)  Mieszkańców Malborka zachęcamy do przybycia pieszo lub rowerem ... u nas wszędzie jest blisko.

MIEJSCE IMPREZY: Centrum Aktywnego Wypoczynku, ul. Parkowa 3, Malbork

PROGRAM MINUTOWY:

09:00 - 11:30 - Biuro zawodów (Odbiór Pakietów Startowych - Bieg Główny i Marsz NW),
09:00 - 10:30 - Biuro zawodów (Odbiór Pakietów Startowych - Bieg Dzieci i Młodzieży),
10:45 - 11:30 - Start - Biegi dla dzieci i młodzieży na stadionie C.A.W.
11:30 – dekoracja zawodników „Biegu Dzieci i Młodzieży” na scenie
12:00 - Wspólna rozgrzewka przed biegiem i marszem z Anną Kosińską,
12:15 - Uroczyste otwarcie 2."Parkowej 5" z Grupą Malbork + grupowe zdjęcie pod sceną.
12:30 - START - BIEG GŁÓWNY (10km - 2 pętle), MARSZ NORDIC WALKING (6 km - 1 pętla),
13:00 - Rozpoczęcie części piknikowej, wydawanie posiłków, ciasto, gorące / zimne napoje,
14:00 - Zamknięcie trasy, dekoracja najlepszych zawodników Biegu i Marszu
14:30 - Podsumowanie 2."Parkowej 5" z Grupą Malbork.
14:45 - Loteria wśród wszystkich zawodników Marszu i Biegu.

WIĘCEJ ...

Do naszej imprezy pozostało już niewiele dni. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę. Na każdego zawodnika który ukończy Marsz Nordic Walking 6km lub Bieg Główny 10km, w strefie gastronomicznej będzie czkała butelka najlepszego trunku jaki można spożyć po tak wyczerpującym wysiłku.  Drodzy zawodnicy ... Partnerem 2. "Parkowej 5" z Grupą Malbork został znany i lubiany ze swoich nietuzinkowych wyrobów BROWAR GOŚCISZEWO. Marki nie trzeba przedstawiać bo na lokalnym rynku smakosze piwa doskonale znają ... a przyjezdni będą mogli posmakować wybornego piwa.

PIWO BĘDZIE WYDAWANE "NA NUMER STARTOWY" W STREFIE GASTRONOMICZNEJ - ZAPRASZAMY FINISHERÓW  :)

WIĘCEJ ...

Mamy już projekt medalu, jaki otrzymają na mecie zawodnicy Biegu Głównego na 10 km oraz Marszu Nordic Walking na 6 km !!!!. Kawał srebrzystej pięciokątnej blachy do zdobycia na trasie naszej imprezy. Jest tylko jeden taki, unikatowy, ozdoba każdej kolekcji  :)  Medal to nasz autorski projekt nawiązujący do otoczenia w którym odbędą się zawody. Park Północny w Malborku to doskonałe miejsce do uprawiania sportów, szczególnie biegowych i marszowych. Pozostajemy w tematyce flory. Tym razem LIŚĆ KLONU, drzewa jakie w naszym Parku występuje bardzo licznie, w otoczeniu łacińskiej sentencji "Anima Sana In Corpore Sano" której znaczenia chyba nie musimy tłumaczyć :)

Medal będzie świetną pamiątką po naszej imprezie.  Zapraszamy do wzięcia udziału w biegi u marszu ... 2. "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK !!! Kto podejmie wyzwanie? :)

Idzie jesień i zima, bardzo szybko robi się ciemno i szaro, widoczność na drodze spada drastycznie, częściej występują mgły i deszcze. Jest niebezpiecznie rano i wieczorem. Dzięki naszemu Partnerowi czyli Pomorskiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego możemy zwiększyć bezpieczeństwo pieszych, szczególnie tych najmłodszych codziennie przemierzających drogę z domu do szkoły, często wcześnie rano lub wieczorem. Na loterię przygotowaliśmy zestawy rodzinne: kamizelki oraz opaski i breloczki odblaskowe, które można nosić na ręce lub zapiąć do plecaka, tornistra lub przytwierdzić do roweru lub hulajnogi. Mały gadżet, a może uratować życie i zdrowie.

PAMIĘTACIE SMAK WATY CUKROWEJ Z DZIECIŃSTWA ??? :) Będzie okazja sobie przypomnieć, LOKALNA FABRYKA CUKRU W TYM ROKU RÓWNIEŻ WSPIERA NASZĄ IMPREZKĘ !!! - Cukrownia Malbork czyli Spółka Polski Cukier. Będziemy mogli opychać się watą do oporu .. i dzieciaki i dorośli ... 2.PARKOWA 5 Z GRUPĄ MALBORK NA SŁODKO !!! ... W trakcie trwanie imprezy, aż do wyczerpania zapasów cukru będziemy kręcić watę dla wszystkich !!!!

WIĘCEJ ...

TOMEFEKT to kolejny Partner który wspiera 2. "Parkowa 5" z Grupą Malbork. Krótka charakterystyka firmy "TomEfekt - Tomasz Pańka to firma budowlana, mająca siedzibę w Malborku, od wielu lat realizuje zlecenia na wykonywanie kompleksowych remontów. Dzięki fachowemu i profesjonalnemu podejściu do pracy zyskała już wielu zadowolonych klientów. Wykonuje zarówno remonty drobne, jak i generalne, chętnie podejmując się nietypowych zleceń. Ekipa TomEfekt nie boi się nowych wyzwań, ponieważ dzięki doświadczeniu i precyzji jest w stanie wykonać każdą pracę." Więcej informacji na stronie http://www.tomefekt.pl/& TomEfekt :) Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie w organizacji naszego Biegu i Marszu.

Tomasz i Dorota Molasy to kolejni Partnerzy którzy wspierają 2. "Parkowa 5" z Grupą Malbork. Para znanych w Malborku trenerów, aktywnie uprawiających różne sporty jest z nami od kilku lat, wspiera mocno nasze inicjatywy. Dziękujemy z całego serca i polecamy opiekę trenerską i zajęcia prowadzone przez Dorotę i Tomasza. Treningi są prowadzone na sali przy ul.Kotarbińskiego - osiedle Południe (budynek Kortów Tenisowych). A co można poćwiczyć??? Wszystko !!! ...fitness, pilates, treningi obwodowe z elementami crossfit, Deep Work, płaski brzuch. Zajęcia są prowadzone zarówno w grupach męskich jak i żeńskich  W imieniu trenerów ... zapraszamy, będzie niezły wycisk ;).  Więcej informacji o prowadzonych aktywnościach uzyskacie na Aktywnie z Dorotą - Mobilny trener personalny & Aktywnie z Molkami / Studio Fitness.

DRODZY BIEGACZE, MASZERZY ..."PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK PO RAZ DRUGI !!!

KLUB BIEGACZA GRUPA MALBORK serdecznie zaprasza na drugą edycję biegu i marszu nordic walking "Parkowa 5" z Grupą Malbork. Czeka na Was nowa, szybka trasa zlokalizowana w Parku Miejskim, nad rzeką Nogat w Malborku oraz w cieniu malborskiej, krzyżackiej twierdzy. Ubiegłoroczna edycja była niezwykle udana, wiec w tym sezonie postanowiliśmy kontynuować tradycję biegania i maszerowania w terenie.

Jak wiecie jesteśmy ekipą, która od wielu lat organizuje zarówno duże imprezy jak i małe, kameralne eventy. Często startujemy w różnych zawodach w kraju jak i za granicą. Cały czas podpatrujemy i uczymy się jak imprezy sportowe robią najlepsi. Całą zdobytą wiedzę chcemy wykorzystać tak by nasze zawody na długo zapadły w Waszej pamięci. W tym roku po raz kolejny, za cel postawiliśmy sobie organizację najfajniejszych „przełajów w mieście".

WIĘCEJ...

Czy już wspominaliśmy o cateringu na naszej imprezie?... NIE????  No to trzeba to szybko dopowiedzieć!!! ... Tradycją naszych imprez jest fakt, że zawodnicy głodni i spragnieni od nas nie wyjadą, tak będzie i tym razem. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo kalorii, które trzeba będzie pochłonąć po pokonaniu trasy biegu i marszu.... U nas nie ma cienkiej zupki z małą pajdką chleba i do domu !!! ... o nie, nie.. :)

Czeka na Was konkretna micha gorącej strawy przygotowanej przez Zajazd Jonatan z Czernina. Od wielu lat Zajazd Jonatan wspiera nasze inicjatywy, gotuje dania dla zawodników smaczne i pożywne. Zarówno zimą podczas Biegu Sylwestrowego, jaki latem na "Parkową 5". Czy to grochówa czy to żurek .. zupa pierwsza klasa !!!

WIĘCEJ ...

Do zawodów coraz bliżej !!! ... Miesiąc i kilka dni. Czas przedstawić kto będzie Was rozgrzewał do boju !!! ... to KOSA czyli Anna Kosińska !!! ..znacie ją !!!... jest na naszej każdej imprezie i znamy się od wielu wielu lat ... Zarówno SUPER z niej trenerka jak i biegaczka ...czasami chodzi z kijami ... ZNA SIĘ NA SPORCIE ..TO PEWNE !!! Doskonale przygotuje wasze mięśnie i ścięgna przed startem by nie złapać kontuzji, rozgrzeje Was do czerwoności. Rozgrzewkę zrobimy tuż przed startem Biegu i Marszu Nordic Walking około godziny 12:15 :)

Serdecznie zapraszamy na zawody całe rodziny. 16 września "Parkowa 5" z Grupą Malbork to nie tylko bieg i marsz dla dorosłych, to dzień w którym, również dzieci i młodzież mogą wystartować i sprawdzić się w biegu. Przygotowaliśmy 4 kategorie z różnymi dystansami w zależności od wieku. zaczynamy od 100m na płycie boiska , a kończymy na dwóch pętlach bieżni czyli 800m. Dla każdego młodego adepta biegania medal i coś słodkiego dla wyrównania utraconych podczas wysiłku kalorii.

1. Bieg Malucha - 100m (rocznik 2013-2018)
2. Bieg Starszaka - 200m (rocznik 2012-2010)
3. Bieg Młodzika - 400m (rocznik 2009-2006)
4. Bieg Juniora - 800m (rocznik 2005-2001)

Zapisy poprzez elektroniczny formularz ...TUTAJ !!!! ...mamy zagwarantowane 100 miejsc, tak że prosimy o jak najszybsze zapisywanie się na listę.

W dniu zawodów zapisy będą się odbywać tylko w przypadku wolnych miejsc na internetowej liście startowej..

!!! ZAPRASZAMY !!!

KOLEJNY SUPER NEWS... FREE WODA W ALU-PUSZKACH NA MECIE :) !!! Fundacja na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL dostarczy dla uczestników naszej imprezy wodę w limitowanej serii aluminiowych puszek Every Can Counts 2018.

Przez cały czas trwania wydarzenia będziemy prowadzili zbiórkę pustych aluminiowych puszek, zachęcając jednocześnie naszych uczestników do właściwego postępowania ze zużytymi opakowaniami.

Projekt Every Can Counts (Każda puszka cenna) powstał, aby zachęcać do recyklingu puszek po napojach, zwłaszcza poza domem - w miejscu pracy, podczas zakupów, podróży czy aktywnego wypoczynku. Inicjatywa została zapoczątkowana w Wielkiej Brytanii a jej sukces spowodował, że została rozszerzona na inne kraje m.in Austrię, Francję, Grecję, Hiszpanię, Irlandię, Rumunię i Węgry, a od kilku lat roku również o Polskę. Po więcej informacji zapraszamy na STRONĘ FUNDACJI RECAL -  TUTAJ

WIĘCEJ ...

Kolejnym partnerem, który wspiera naszą imprezę została firma MIITOSTUDIO - STUDIO DOBREJ FOTOGRAFII. Profesjonalna fotografia ślubna, reportażowa, dziecięca i kobieca. Tomasz Ruszkowski to mistrz w swoim fachu i prawdziwy pasjonata fotografii od wielu, wielu lat. Praktycznie całe życie związał z tym tematem. Więcej informacji na temat firmy tutaj: STUDIO DOBREJ FOTOGRAFII.Chcecie mieć fajną pamiątkę z ważnej imprezy albo super sesje? Polecamy Tomasza. Robi dobra robotę. Pamiętajcie Tomasz Ruszkowski - MITOSTUDIO. Dziękujemy za wsparcie naszej imprezy. MitoStudio ufundowało dla was kilka fajnych prezentów które rozlosujemy  podczas loterii fantowej. ) Warto być z nami we wrześniu ... Zapraszamy :) https://elektronicznezapisy.pl/event/2710.html

TAKĄ MAMY NIESPODZIANKĘ.  :) Wiadomo, żeby mieć zdrowe ciało, to nie tylko trzeba się ruszać, ale też i odpowiednio odżywiać :) 2.Parkową 5 z Grupą Malbork wspiera pani Anna Błaszak - mgr inż. dietetyk, psychodietetyk w Poradni Dietetycznej DIETANA. Specjalizuje się w prowadzeniu programów odchudzających, pomaga osobom cierpiącym na niedowagę. Zajmuje się również dietetyką kliniczną. Jako kosmetolog jest edukatorem zdrowia i urody. Prowadzi szkolenia i wykłady z zakresu zdrowego odżywiania oraz żywieniowej wiedzy specjalistycznej. Jest bardzo miłą i dynamiczną osobą pełną pozytywnej energii. Serdecznie polecamy usługi Pani Anny ... Poradnię prowadzi w Malborku i Kwidzynie.

INFO tutaj: http://dietana.pl/

Fanpage FACEBOOK - tutaj.

ADRES:

1. Centrum Medyczne Ziemowita ul. Ziemowita 11, 82-500 Kwidzyn

2. Przychodnia Ginekologiczno-Położnicza w Powiatowym Centrum Zdrowia
ul. Słowackiego 71/4, 82-200 Malbork

Sobota 21 lipca. Dzisiaj przed południem dokonaliśmy technicznego pomiaru odległości i oznaczenia poszczególnych kilometrów na trasie biegu 2. Parkowej 5 z Grupą Malbork. Pomiar kółkiem bez "ścinania zakrętów" dla biegu głównego wyszedł dokładnie 10.390m ... Mamy zatem pełną "dychę"+ na nowej, zmodyfikowanej trasie. Mamy nadzieję że przypadnie Wam do gustu nowa trasa bo jest bardziej zróżnicowana i wizualnie atrakcyjniejsza niż poprzednia  Kolejne info z już niebawem .. Tymczasem możecie testować trasę podczas treningów. 
Mierniczy : Jacek Kmieć & Maciej Franek Frankiewicz 

Fajnego newsa mamy !!! Jak wiecie po biegu i marszu 2. "Parkowa 5" z Grupą Malbork odbędzie się loteria fantowa, a w niej sporo różnych ciekawych przedmiotów do wylosowania. Dziś mamy do zaprezentowania nietuzinkowy wyrób ...ręcznie robione czapki wełniane na jesienno zimowe chłody. Te mega "czapaje" tworzą dziewczyny które również biegają i będą startowały w naszej imprezie. Doskonale wiedzą, co dla zawodnika jest cool, żeby się przed zawodami na biurze mógł zaprezentować :) ... słuchajcie, więcej info na profilu Martyna Rodacka-Wiśniewska - Cherry Up & Paulina Gaweł Cicherska - Paula mi zrobiła :) .... DZIEWCZYNY TE CZAPKI SĄ BOSKIE !!! :)

Trasa naszego Biegu i Marszu to nie tylko arena zmagań zawodników ... to kopalnia wiedzy na temat mieszkańców Miejskiego Parku Północnego. Ścieżka edukacyjna z tablicami informacyjnymi na temat fauny i flory tego zakątka Malborka to doskonała przygoda dla dzieci i rodziców. Po zawodach obowiązkowy spacer z najmłodszymi, odkryjcie razem tajemnice Parku ... Zapraszamy do Malborka na dzień pełen wrażeń...Odwiedźcie nas całą rodziną ...Nie pożałujecie !!!

WIĘCEJ ...

INFO - Pliki Cookies

UWAGA! Nasz serwis używa cookies w celach statystycznych

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich zapisanie w pamięci urządzenia. Czytaj więcej…

Zrozumiałem