foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

GRUPA MALBORK

KLUB BIEGACZA

Za nami kolejny weekend biegowych i marszowych zmagań na zawodach. Działo się dość sporo i było kilka fajnych imprez w których braliśmy udział. Sezon letni w pełni tak że i w nocy i w ciągu dnia poszaleliśmy, był las, trawa i asfalt ... krótkie i szybkie odcinki jak również całkiem spore wyzwania ... Grupa Malbork nie próżnuje, tegoroczne wakacje bardzo aktywnie spędza....

WIĘCEJ ...

Weekendowy przegląd zdarzeń Grupy Malbork - 30.06.-01.07. 2018. Koniec czerwca i początek lipca to nie tylko rozpoczęcie sezonu wakacyjnych startów, ale znak ze już tuż, tuż do kultowego biegu w Kretowinach... Bieg, a zarazem sam wyjazd na zawody do malowniczej miejscowości nieopodal Morąga to swoiste święto w "Grupie Malbork". Jesteśmy tam obecni już od wielu lat, można śmiało powiedzieć, że ta impreza jest związana z nami od samego początku istnienie Klubu. Początek wakacji to zawsze Kretowiny i bieg wokół jeziora Narie...  "Kretowińska Perła" to nie wszystko co "zmalowaliśmy" w ten weekend ... Co się działo, musicie doczytać sami ... :)

WIĘCEJ ...

III STAROPOLSKI BIEG I MARSZ NORDIC WALKING "ŻYJ ZDROWO" - STARE POLE 12.05.2018

Ponad 120 osób wzięło udział w sobotę 12 maja 2018 roku w III Staropolskim Biegu i Marszu Nordic Walking "Żyj zdrowo". Uczestnicy udowodnili, że warto zdrowo żyć. Nasz Klub Sportowy reprezentował w zawodach Marcin Tur i Marek Dackiewicz ( bieg ) oraz Monika Kosianowska ( NW ). Agnieszka Masys uczestniczyła w tym dniu , jako niezawodny kibic Grupy Malbork. Organizatorami imprezy były Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu oraz Zespół Szkół w Starym Polu, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął wójt Marek Szczypior.

WIĘCEJ ...

Z PIEKŁA DO NIEBA .... 6_OWM_2018

Warszawski Orlen Maraton to jeden z ulubionych maratonów biegaczy. Tak przynajmniej wnioskowałem z rozmów moich znajomych mających już na koncie tę imprezę. Dwa lata temu nie byłem jeszcze na tyle dojrzałym biegaczem, by podjąć wyzwanie, a biec, by przebiec to nie było w moim stylu. Chciałem się przygotować jak należy, by móc powiedzieć na mecie, że zapisuję się na kolejny, a nie wykrzyczeć co ja tu k.... robię :)

WIĘCEJ ...

Cotygodniowy Weekendowy Przegląd Biegowy GM. Wiosna za oknem, ciepło i słonecznie w sobotę i w niedzielę było, to i harce biegowe różne mieliśmy zaplanowane już od samego rana. Oprócz standardowych treningów w lesie i na asfalcie na zawody przyszło nam się stawić... i to nie byle jakie !!!! Ale, po kolei, od początku...

WIĘCEJ ...

18 marca w Gdyni odbył się po raz trzeci masowy bieg na dystansie półmaratonu. 3  ONICO GDYNIA PÓŁMARATON na stałe wpisał się już w kalendarz biegów naszego regionu. Impreza ta jest jedną z najbardziej popularnych na Pomorzu. Trzeba dodać, że w 2020 roku półmaraton będzie areną zmagań Mistrzostw Świata. W tym roku wystartowało blisko 6000 zawodników. Pogoda raczej nie rozpieszczała, było mroźno, aczkolwiek świeciło słońce, co rekompensowało niedogodności temperaturowe. Tradycyjnie na starcie stawiliśmy się i my... Mieszkańcy malborka. Nasza ekipa przyjechała autobusem, wielu przybyło indywidualnie. Każdy z nas z pozytywnym nastawieniem na dobra zabawę i walkę do samej mety. Co się wydarzyło się na trasie? Jak przebiegały przygotowania i start? Kto wykręcił "życiówkę" i jakie miał problemy podczas biegu?... Dowiecie się z reportażu. Zapraszamy....  :)

WIĘCEJ ...

Kolejna jubileuszowa - 9 edycja Rajdu "zButa" za nami. Tym razem padło na lasy wokół Ryjewa. Przepiękna, słoneczna pogoda, siarczysty mróz i sporo śniegu na ścieżkach i szlakach, jakimi przyszło nam się poruszać. Rekordowa frekwencja (około 60 uczestników), co oznaczało tylko jedno ... szykowała się fajna rywalizacja. Impreza zButa można śmiało powiedzieć stała się kultowa, fajnie było spotkać starych znajomych i poznać nowych. Mimo że warunki z rana były bardzo trudne na starcie stawił się komplet zawodników.  Wśród nich nasza wesoła gromadka.... No i się zaczęło ...

WIĘCEJ ...

Aktywny biegowy weekend GM za nami.  Garść statystyk. Co się działo 17-18.02.2018. Dwa dni i w sumie trzy starty w różnych zawodach. 

XIX ZIMOWE GPX SZTUMU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - FINAŁ
TRÓJMIEJSKI ULTRA TRACK 65+
PKO GPX GDYNI - BIEG URODZINOWY

WIĘCEJ ...

PODSUMOWANIE SEZONU 2017 oraz WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KLUBU BIEGACZA GRUPA MALBORK

17.02.2018 w siedzibie KB Nieruchomości odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Klub Biegacza Grupa Malbork oraz podsumowanie sezonu 2017. Na spotkaniu stawiło się 18 członków GM, co pozwoliło na uzyskanie quorum do przegłosowania uchwał na 2018. Spotkanie rozpoczęliśmy od prezentacji merytoryczno-finansowej za cały ubiegły rok, wraz z omówieniem statystyk i osiągnięć sportowo-organizacyjnych naszej ekipy.

WIĘCEJ ...